Hliníkové garážové stání

Většina motoristů se snaží ochránit svá vozidla před celoročními vlivy počasí. Jednoduchým a zároveň elegantním řešením pro ochranu vašeho vozu před rozmary počasí a ostrým sluncem jsou naše garážová stání z hliníkových profilů. 

Absolutní novinkou na trhu se stalo systémové hliníkové garážové stání, které lze díky své kompatibilnosti a bohaté škále rozměrů použít na zastřešení jakéhokoliv parkovacího stání. Vybudování garážového přístřešku se většinou řeší ukotvením nosné konzole na obvodové zdi přilehlého obytného domu. V případě odlehle ležícího parkovacího stání lze zvolit variantu volně stojící samonosné konstrukce. 

Přednosti garážových stání z naší zakázkové výroby

  • zaměření zdarma přímo na místě
  • bezplatné vypracování projektu dle vašich požadavků
  • možnost malých i velkých rozměrů pro jedno i více aut
  • dlouhá životnost všech materiálů
  • bezúdržbový systém
  • výběr ze základních dekorů RAL sněhová bílá (RAL9016), antracit (RAL7016), stříbrná (RAL 9006).
  • výběr z kterékoli barvy dle vzorníku RAL

Konstrukce garážových stání

Garážová stání pro vás montujeme ze speciálních profilů z trvanlivých hliníkových slitin. Povrch je upravený práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT a spojovací materiál je z kvalitního nerezu. Střešní krytina s UV ochranou je tvořena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm v čirém, mléčném nebo barevném provedení. Dle vašeho přání můžeme dodat i výplň z bezpečnostního skla.

Dekory pro garážová stání

Díky bohaté nabídce dekorů můžete přístřešek na auto snadno sladit s barvou domu a přizpůsobit ho tak přesně vašemu vkusu. V ceně jsou započteny dekory s hladkou strukturou profilů a kvalitním nátěrem v barvě sněhová bílá (RAL9016) a antracit (RAL7016), nebo hrubou strukturu profilů v bronzové barvě, antracitu, světlém a tmavém dekoru dřeva. V případě, že vám žádná ze základních barev nebude vyhovovat, máte možnost výběru jakékoliv jiné barvy dle vzorníku RAL nad rámec ceny.